Viscoderm® Skinko E

Об'єм:10 х 5 мл

АКТИВНА БІОКОМПЛЕМЕНТАЦІЯ
VISCODERM® SKINKÒ E підтримує і покращує клітинне живлення епідермісу і сосочкового шару дерми, а також діє на фібробласти та кератиноцити.
Глибока дія на фібробласти забезпечує підтримку рівня еластичності шкіри, а поверхнева дія на кератиноцити покращує захисний бар’єр від зовнішніх пошкоджень.

6,4 мг/мл гіалуронової кислоти + антивіковий комплекс
(більше 50 дермофункціональних елементів, а саме мінералів, амінокислот та вітамінів).

 

IBSA Farmaceutici – італійська дочірня компанія авторитетного швейцарського Інститута біохімії SA (ІБСА), виробляє препарати на основі гіалуронової кислоти високої якості для різних областей медицини, зокрема для дермоестетичної області.
Ультрачисту гіалуронову кислоту IBSA отримують через запатентований процес біоферментації з бактерії Streptococcus Zooepidemicus, що у всьому світі має оцінку “НАЙВИЩА ЯКІСТЬ” за критерія-ми якості та безпеки.

IBSA Farmaceutici пропонує повний спектр продуктів і брендів, таких як:
- препарати для мезотерапії Viscoderm® (Віскодерм®)
- коктейль для мезотерапії Viscoderm® Skinko E (Скінко Е)
- препарат для біоремоделювання Profhilo® (Профайло®)
- філери на основі гіалуронової кислоти Aliaxin® (Аліаксин®)

Всі препарати засновані на концепції дії Hydrolift® (Гидролифт®). Hydrolift® Action – це інноваційний підхід, спрямований на боротьбу з фізіологічним зниженням кількості гіалуронової кисло-ти у тканинах шкіри та відновлення гідратації, еластичності та тонусу.

Купити препарати компанії IBSA Farmaceutici ви можете у офіційного представника в Україні - компанії Косметик Груп, а також у регіональних представників-патнерів. Вся продукція має сертифікати якості. 

Запрошуємо косметологів на навчання. Розклад семінарив в розділі НАВЧАННЯ

ПОДІЛИТИСЯ АКЦІЄЮ З ДРУЗЯМИ АБО ПІДПИСНИКАМИ

Зворотній зв'язок
заповніть просту котактну форму - ніякого спаму!