Aliaxin® SR Филлеры IBSA

Об'єм:2 мл

ФОРМА ТА ВІДНОВЛЕННЯ
Aliaxin® SR -  унікальний філер по своїм властивостям. Його високий рівень еластичності і пластичності у тканинах дерми сприяє природному та гомогенному результату, рекомендований для обличчя, шиї, а також для ділянок з підвищеною чутливістю, таких як щоки і періорбітальна область.

Aliaxin SR

Наявність у складі 10% нативної гіалуронової кислоти (500 kDa) активізує дію біореструктуризації шкіри. Доведено, що Aliaxin® SR може підвищувати рівень основних видів колагена, що присутні в базальній мембрані (COL IV и COL VII) вже через 72 години після введення.

Aliaxin SR

Унікальна подвійна дія - ліфтинг і стимуляція процесів біореструктуризації, забезпечує гармонійний і тривалий результат.

Молекулярна вага ГК, kDa: 500, 1000, 2000
Вміст стабілізованої ГК, мг/мл: 22,5
Вміст нативної ГК, мг/мл: 2,5
Рівень ін'єкції: середня дерма

Завдяки подвійній дії — ліфтингу та стимуляції процесів біореструктуризації, Aliaxin®SR відновлює гармонійний баланс обличчя на тривалий час. Ідеальний як для широких участків, так і для корекції контуру обличчя.

Aliaxin SR

 

Aliaxin SR

 

Aliaxin® (Аліаксин) — це лінія монофазних філерів виробництва компанії IBSA (Італія) на основі ультрачистої гіалуронової кислоти, отриманої шляхом біоферментації нативного (без ГМО) клітинного штамма бактерії Стрептококк (Streptococcus equi ssp. Zooepidemicus). У результаті стабілізації готовий гель Aliaxin® не потребує додаткової фрагментації, має низький відсоток зшивки (<10%) і низький вміст залишків BDDE (<0,1 часток на мільйон).

Все це робить філери Aliaxin® (Аліаксин) більш безпечними та забезпечує легке введення. Висока еластичність і низька в'язкість допомагають ефективно інтегруватися у тканини при одночасному зниження травмування і структурних змін тканин у порівнянні з іншими філерами.

Оптимальна інтеграція в тканини не тільки зменшує їх травматизацію і структурні зміни, вона також забезпечує більш природний  результат. Лінійка філерів Aliaxin® (Аліаксин) має доведену стійкість до гіалуронідази – вище, ніж двофазні гелі і в порівнянні з іншими монофазними гелями. Таким чином, ми можемо також очікувати аналогічної тривалості. На основі даних досліджень, середня тривалість дії філерів Aliaxin® (Аліаксин) складає 6-8 місяців.

 

Купити філери на основі гіалуронової кислоти Aliaxin® (Аліаксин) в Україні ви можете у офіційного представника - компанії Косметик Груп, заповнивши форму заявки нижче на сайті, або за телефоном: 0(800) 33 2323.

Запрошуємо косметологів на навчання. Розклад семинарів у розділі НАВЧАННЯ

ПОДІЛИТИСЯ АКЦІЄЮ З ДРУЗЯМИ АБО ПІДПИСНИКАМИ

Зворотній зв'язок
заповніть просту котактну форму - ніякого спаму!