Филлер Aliaxin GP

Об'єм:1 мл х 2 шт.

ГЛОБАЛЬНА КОРЕКЦІЯ
Тривалість дії Aliaxin® GP робить його унікальним, гарантуючи тривалу дію і хороший ліфтинг-ефект для глибоких зморшок. Гель має оптимальну в'язкість і пластичність для інтрадермальних процедур для найбільш поширених недоліків шкіри обличчя.

Aliaxin GP

Молекулярна вагаГК, kDa: 1000, 2000
Вміст стабілізованої ГК, мг/мл: 25
Вміст нативної ГК, мг/мл: -
Рівень ін'єкції: середня і глибока дерма.

Aliaxin GP

Протокол: повторювати кожні 8 місяців з урахуванням потреб пацієнта.

 

Aliaxin GP

Aliaxin® (Аліаксин) — це лінія монофазних філерів виробництва компанії IBSA (Італія) на основі ультрачистої гіалуронової кислоти, отриманої шляхом біоферментації нативного (без ГМО) клітинного штамма бактерії Стрептококк (Streptococcus equi ssp. Zooepidemicus). У результаті стабілізації готовий гель Aliaxin® не потребує додаткової фрагментації, має низький відсоток зшивки (<10%) і низький вміст залишків BDDE (<0,1 часток на мільйон).

Все це робить філери Aliaxin® (Аліаксин) більш безпечними та забезпечує легке введення. Висока еластичність і низька в'язкість допомагають ефективно інтегруватися у тканини при одночасному зниження травмування і структурних змін тканин у порівнянні з іншими філерами.

Оптимальна інтеграція в тканини не тільки зменшує їх травматизацію і структурні зміни, вона також забезпечує більш природний  результат. Лінійка філерів Aliaxin® (Аліаксин) має доведену стійкість до гіалуронідази – вище, ніж двофазні гелі і в порівнянні з іншими монофазними гелями. Таким чином, ми можемо також очікувати аналогічної тривалості. На основі даних досліджень, середня тривалість дії філерів Aliaxin® (Аліаксин) складає 6-8 місяців.

 

Купити філери на основі гіалуронової кислоти Aliaxin® (Аліаксин) в Україні ви можете у офіційного представника - компанії Косметик Груп, заповнивши форму заявки нижче на сайті, або за телефоном: 0(800) 33 2323.

Запрошуємо косметологів на навчання. Розклад семинарів у розділі НАВЧАННЯ

ПОДІЛИТИСЯ АКЦІЄЮ З ДРУЗЯМИ АБО ПІДПИСНИКАМИ

Зворотній зв'язок
заповніть просту котактну форму - ніякого спаму!